Apie kaitavimą dažniausiai užduodami klausimai
Ar kaituoti yra sunku?
Kaitavimo sportas nereikalauja išskirtinio fizinio pasiruošimo ar ištvermės. Net ir fizinių jėgų nereikia daug, svarbiausia yra technika, kuri išlavinama praktikuojantis ir gerai leidžiant laiką vandenyje.
Kiek laiko reikia, kad galėčiau laisvai plaukti ?
Jeigu norite išmokti greitai ir kiek įmanoma praktiškiau išnaudoti pamokas - 6val kursas puikus pasirinkimas, kurį siūlytume paskirstyti į 2 dienas.
Dvi dienos leidžia geriau pasisavinti gautą informaciją poilsio metu, o tai suteikia galimybę daug greičiau progresuoti.
Ką galima išmokti per 6h ?
Inventoriaus surinkimo ir patikrinimo; Oro, vandens sąlygų ir aplink esančių pavojų įvertinimo; Saugaus aitvaro pakėlimo, nuleidimo ir valdymo ore; Judėjimo vandenyje ir sausumoje kontroliuojant aitvarą; Aitvaro išsikėlimo jam nukritus į vandenį; Saugumo sistemų įsisavinimo ir Self-rescue; Savarankiško Body-drag`o; Lentos užsidėjimo vandenyje; Aitvaro kontrolės užsidėjus lentą; Jei gerai seksis ir turėsite motyvacijos išmoksite - plaukti į abi puses, sustoti ir apsisukti.
Ar galima mokintis dviese?
Taip, galite mokintis dviese vienu metu.
Ar galiu mokytis su savo įranga?
Taip žinoma, jei jūsų įranga yra ne senesnė kaip 2016m. ir atitinka mūsų keliamus saugumo standartus.
Verta paminėti, jog kursų kaina nuo to nesikeičia.
Kokio amžiaus galima mokintis kaituoti?
Mūsų mokykla gali mokinti Jūsų atžalas nuo 10 metų, gavus tėvų sutikimą, o amžiaus limito nėra, svarbu tik didelis noras ir gera sveikata.
Ką reikėtų turėti su savimi?
Mes jus aprengsime ir parūpinsime saugiausią įrangą sklandžiam mokymuisi. Jums tereikia pasirūpinti savo asmeninėmis reikmėmis – saulės kremu, akiniais, kepure, rankšluosčiu, maudymosi kostiumėliu ar trumpikėm, ausų ir nosies kištukais (jei reikia).
Ar baigus kursus gausiu pažymėjimą?
Taip, Jūs gausite IKO (International Kitesurfing Organization) atestatą, kuriame bus nurodomas Jūsų pasiekimų laipsnis.
Su šiuo pažymėjimu, galėsite lengvai išsinuomoti įrangą visame pasaulyje, bei gausite nemažai nuolaidų.
Taip pat užregistruosime Jus tarptautinėje duomenų bazėje.
Kur Lietuvoje galima plaukti po kursų?
Mokymuisi kaituoti, ar mėgstantiems lygaus vandens kaitavimo vietas, sunku būtų surasti geresnę vietą nei Kuršių marios. Bangų mėgėjai džiaugiasi Baltijos jūra. Gyvenantys toliau nuo pajūrio ir turintys kantrybės laukti vėjo (pajūryje dažniau būna vėjuota), kaituoja ežeruose, mariose. Kaitavimo vietų pasirinkimas Lietuvoje tikrai platus. Nereiktų pamiršti ir žiemos, jei gamta dosni sniego, tikras malonumas lėkti per purų sniegą su snieglente ar slidėmis, juolab kad kalnų Lietuvoje nėra.